صفحه نخست   |   درباره ما   |   تماس با ما
2- shoar مرکز اطلاعات فنی ایرانسال تاسیس : ۱۳۶۲        
سه شنبه   ۱۴۰۰/۵/۵  
نسخه چاپی  
صفحه نخست » اطلاعات لازمه پیشرفت است !
 
 مرکز اطلاعات فنی ایران
 

اطلاعات لازمه پیشرفت است!

 

ما در عصر آمار ، ارقام و اطلاعات زندگی می کنیم . در دنیای پیچیده امروز ، هیچ فعالیت و طرح اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی بدون برنامه ریزی پیش نمی رود. از همین رو ، محور هر برنامه ریزی اصولی و منطقی دسترسی به اطلاعات است.

 شما نیز به اطلاعات بی نیاز نیستند و آگاهی دقیق از تحولاتی که در زمینه کارتان صورت می گیرد ، نه تنها تضمین کننده پیشرفت شماست ، بلکه از اشتباهات و زیان های ناشی از عدم دسترسی شما به اطلاعات نیز جلوگیری می کند .

از این رو ، اگر دست اندر کار صادرات ، واردات ، تولید و دیگر امور بازرگانی می باشید و مصمم هستید اطلاعات خود را غنی تر نمائید و بر مبنای واقعیت ها فعالیت بازرگانی خود را پیش ببرید ، اگر می خواهید فعالیت اقتصادی جدیدی را آغاز کنید ، اگر به پیگیری آخرین تحولات بازرگانی در زمینه حرفه خود علاقه مند هستید و نمی خواهید فرصت های تکرار نشدنی را از دست بدهید و در عرصه رقابت های اقتصادی از رقبای خود عقب بمانید ، جز دسترسی سریع به اطلاعات حرفه ای خود چاره ای ندارید!


 

از این رو، امروزه در سراسر دنیا صاحبان صنایع ، بازرگانان ، مدیران و برنامه ریزان بخش های خصوصی و دولتی برای افزایش کارائی و صرفه جویی در هزینه های خود ، به بانک های اطلاعاتی و مؤسسات اطلاع رسانی روی آورده اند. در کشور ما نیز دسترسی به اخبارو اطلاعات یکی از شرایط ضروری تقویت و توسعه کار مؤسسات بازرگانی، تولیدی ، صنعتی و خدماتی است .


بنابراین شما نیز برای موفقیت بیشتر در عرصه فعالیت های بازرگانی و صنعتی مانند سایر دست اندر کاران امور اقتصادی کشور عضو مرکز اطلاعات فنی ایران شوید.
 

بالا^^