صفحه نخست   |   درباره ما   |   تماس با ما
5- shoar مرکز اطلاعات فنی ایرانسال تاسیس : ۱۳۶۲        
دوشنبه   ۱۳۹۹/۱۱/۶  
نسخه چاپی  
صفحه نخست » راهنمای مدیران » رژیم غذایی مناسب
 
رژیم غذایی مناسب

 

5 کرم طبیعی پوست

 

  5 کرم طبیعی پوست
 

در فصل تابستان یکی از مهمترین موضوعاتی که باید به آن توجه شود پوستمان است زیرا تابش نور خورشید می تواند به پوست ما آسیب های بسیار زیادی وارد کند.


 در فصل تابستان میوه های زیادی وارد بازار می شود و برخی از این میوه ها می توانند نقش کرم های محافظ پوست را برای ما داشته باشند. این میوه ها می توانند برای سلامت پوست شما بسیار عالی باشند و از این میان می توان به میوه های مشروحه ذیل اشاره نمود:
هندوانه
یکی از بهترین میوه های روزهای تابستان هندوانه است. خوردن یک برش از این میوه می تواند شما را خنک کند و  افزون بر این هندوانه نظر به داشتن ویتامین های A و C می تواند از پوست شما به خوبی محافظت کند. در ضمن این میوه باعث می شود تا جریان خون بر روی پوست شما فعالتر گردد.
زردآلو
زردآلو یکی دیگر از میوه های تابستانی است که می تواند پوست شما را در آفتاب سوزان محافظت کند. زردآلو یک میوه بسیار غنی و حاوی مقدار بسیار زیادی از "بتا کاروتن" و ویتامین C است. بتاکاروتن یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که باعث می شود تا سلول های پوستی شما تازه و با طراوت شوند.
سیب
سیب نیز یکی از میوه های بسیار مفید برای بهبود پوست است. سیب نه تنها می تواند پوست شما را سالم نگه دارد بلکه برای دستگاه گوارش و عملکرد بهتر بدن مفید است.
انگور
انگور میوه ای است که می تواند پوست شما را سالم نگه دارد. انگور با توجه با خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار عالی که دارد پوست شما را نرم و لطیف و همچنین زیبا می کند.
لیمو
لیمو یکی از سحرانگیزترین میوه ها است که می توانید از آن برای محافظت از پوستتان استفاده کنید. آب لیمو را نیز می توان به عنوان یک داروی مفید برای لطیف کردن پوست به کار برد و افزون بر این نظر یه دارا بودن ویتامین C و خاصیت آنتی اکسیدانی لیمو مصرف این میوه برای بدن و پوست بسیار مفید است.
 

بالا^^