صفحه نخست   |   درباره ما   |   تماس با ما
4- shoar مرکز اطلاعات فنی ایرانسال تاسیس : ۱۳۶۲        
يکشنبه   ۱۴۰۰/۷/۴  
نسخه چاپی  
صفحه نخست » راهنمای مدیران » تازه های تکنولوژی
 
تازه های تکنولوژی
 
رمز وای ‌فای تان را فراموش کنید

 

رمز وای ‌فای تان را فراموش کنید 
 

دنیای مدرن با تمام امکانات تکنولوژیکی که به همراه آورده است، گاهی اوقات در زمینه‌ های پیش پا افتاده کم می ‌آورد. قطعاً برای همه شما اتفاق افتاده است که به خانه دوستتان بروید و بیش از نیم ساعت مشغول کلنجار رفتن برای وارد کردن رمز صحیح وای فای شوید.


 ظاهراً اپل برای حل این مسئله پیشتاز شده و راهی پیدا کرده است. طبق گزارش 9TO5 Mac، در نسخه جدید سیستم‌ عامل iOS 11، قابلیت به اشتراک‌ گذاری وای فای وجود دارد و به محض درخواست کاربر جدید برای اتصال به وای فای، برای کاربر آی ‌او اس پیغام ارسال می ‌شود تا وی اجازه برقراری اتصال را بدهد.
بعد از تائید درخواست به اشتراک ‌گذاری، گوشی فرد به صورت اتوماتیک به سرویس وای فای متصل خواهد شد و دیگر نیازی به وارد کردن دستی رمز ورود نخواهد بود. آخرین نسخه سیستم عامل آی ‌او اس قابلیت‌ های فراوان دیگری نیز دارد. طبق شایعات و اخبار درز پیدا کرده، تعدادی از قابلیت ‌های جدید این نسخه، ویژگی گسترش NFC و حذف برنامه‌ ها بدون از دست دادن اطلاعات آنها خواهد بود. فعلاً برای انتشار این نسخه از آی ‌او ‌اس هیچ تاریخ دقیقی مشخص نشده است ولی احتمالاً تا پاییز امسال شاهد عرضه آن برای آی ‌پادها و آی ‌پد‌ها خواهیم بود.

بالا^^